Kabelky

Vyrábím kabelky podle vlastních nápadu.Používám kvalitní koženku, různá plátna,speciální nepromokavé a omyvatelné materiály.

Kabelky jsou malé až střední,vetšinou na popruh přes rameno.

Více druhu najdete na Fleru : www.fler.cz/shop/ladus33

 

 

NYNÍ mám novinku KABELKOBATOH,který je přímo vymyšlený a vyrobený v mé dílně. Má jedinečné upravení z kabelky na batoh a obráceně.

A potom druhý typ kabelkobatohu a to takový, že se dá zvětšit cca o 15cm. Je výborný na cesty a vhodný na větší zátěž.

 

 KABELKOBATOH 2v1 můžete nosit jako kabelku a lehce ji předěláte na batoh.Stejně dobře se nosí na zádech,tak i přes rameno.Tento kabelko-batoh je z koženky, podšívka je z kvalitního matertiálu a to PES,nebo Bavlna.má prostorné kapsy se zipy.Uvnitř jsou kapsy po celém obvodu menší i větší.. Taška se zapíná na zip a přes zip je patka ,která má učel pro držení batohu, ozdobný prvek,ale také jako bezpečnostní prvek,který brání kapsářům se dostat do kabelky. Když máte batoh na zádech zipem k tělu, máte tak ochráněnou tašku také.

Mrkněte na video: www.youtube.com/watch?v=X7edajrmVVo

KABELKOBATOH 3v1. Vychytaná kabelka , kterou velmi jednoduchým způsobem předěláte na batoh. Tělo kabelky ještě můžete rozšířit o 13-15cm.Při nošení kabelky je zip schovaný pod klopou ,takže se vám nikdo do kabelky nečekaně nedostane. Je velmi prostorná.POUŽITA je velmi kvalitní koženka,látka i galanterní prvky. Víceúčelová kabelka.

Mrkněte na video www.youtube.com/watch?v=zitusipzlqc